Dėmesio! Persikėlėme į www.durmstrang.omgforum.net laukiame visų tenai!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matchmaker

3 posters

Go down

Matchmaker Empty Matchmaker

Rašyti  Radha Isharl Kv. 09 18, 2008 4:10 am

Matchmaker

by Radha Isharl


Matchmaker 15859030qe4

Autorės Pastaba

Ši istorija ištikrūjų buvo sukurta anglų kalba ir skirta vieno Korėjos mylėtojų forumo nariams. Ją rašiau kartu su amerikiete Lili, tačiau kadangi ji lietuviškai supranta vos du žodžius vertimo darbus teko atlikti man. Tikiuosi jums patiks. Charaktrių charto neverčiau į lietuvių kalba nes mano photoshopas streikuoja, tačiau jei kas nors nesupras galėsiu išversti.

Charakteriai

Matchmaker Ccmatchno0
Matchmaker W500

Prologas


- Ne, - atrėžiau.
- Kodėl ne?
- Jokiu būdu to nedarysiu, - aš pradėjau eiti koridoriumi toliau, tačiau Yunho(1) sekė mane lyg šuo.
- Kodėl ne?! – jis čiupo man už rankos, priversdamas atsisukti.
- Ya! Yunho!
- Seul Gi(2) kodėl po velnių ne? Tu padedi visiems kitiems, kodėl negali padėti ir man? – jis spoksojo į mane, neviltis atsispindėjo jo akyse. Jis vis dar laikė mano ranka, todėl praeidamos merginos mėtė man kartu piktus ir susidomėjusius žvilgsnius. Dieve, kodėl Yunho negali susiprasti, kad jo fanai spokso į mus. Aš ištraukiau savo ranką iš jo ir pradėjau eiti toliau.
- Tu iš visų žmonių, prakeiktas mokyklos kingka(3), turėtum suprasti kodėl aš atsisakau surasti tau tobulą merginą, tu tiesiog gali pasiimti bet kurią iš kepurės. Kepurės pilnos Yunho FANIŲ kurios nežinia iš kur pasirodė nuo tos dienos kai tu pradėjai lankyti šią mokyklą.
- Na jau, tu juk žinai, kad aš nenoriu nė vienos iš jų! Be to tu juk pažysti beveik visus žmones iš Seulo vidurinės mokyklos! – aš toliau ėjau, jis toliau sekė paskui mane.
- Ir visi kuriuos tu supiršai tapo labai labai laimingi, taigi tu turbūt darai kažką apie ką aš niekada nepagalvojau. – Jis padarė išvadą besišypsodamas. Po velnių jis atrodo toks mielas kai šypsosi. Oi, Seul Gi atsipeikėk. Aš sustojau ir pasižiūrėjau jam į akis.
- Kas man iš to? – paklausiau smalsiai.
Jis uždėjo ranką sau ant šlaunies, persibraukė ranka savo blogo berniuko plaukus ir įžūliai nusišypsojo.
- Jae Jong(4).
Aš prikandau lūpą. PRAKEIKIMAS! Jis vis dar prisimena?
- Gerai.
- Tikrai? – jis paklausė akivaizdžiai šokiruotas. Nejau jis būtų priėmias kokį kitą atsakymą.
- Taip taip... aš surasiu tau tavo pasakų princesę.
Tai štai kaip aš tapau Jung Yunho „matchmaker“(5).

Paaiškinimai


(1) Jung Yunho dar vadinamas U-know, yra populiarus Korėjos dainininkas ir šokėjas iš vaikinų grupės DBSK (taip pat vadinamos TVXQ, Tong Vfang Xian Qi ir Dong Bang Shin Ki).
(2) Bae Seul Gi yra populiari Korėjos dainininkė kažkada priklausiusi grupei The Red.
(3) Kingka, tai Korėjos mokinių žargono žodis reiškianis gražiausią ar populiariausią mokyklos vaikiną.
(4) Kim Jae Joong dar vadinamas Hero yra populiarus Korėjos dainininkas iš vaikinų grupės DBSK.
(5) Matchmaker pažodžiui reiškia piršlys, tačiau mano nuomone šis žodis yra labai negražus todėl aš dažniausiai naudosiu jo angliškają formą.

LAUKIU KOMENTARŲ
Radha Isharl
Radha Isharl
Naujokas

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2008-09-18
Age : 31
Miestas : Rajastan, India

Atgal į viršų Go down

Matchmaker Empty Re: Matchmaker

Rašyti  Christie Allen Kv. 09 18, 2008 4:43 am

Mano svajonės pildosi... Noriu pirmos dalies, antros, ir visų kurias turi xDD Labai patiko pats prologas ;> Nors ir trumpas jis xD
Christie Allen
Christie Allen
Ketvirtakursis

Pranešimų skaičius : 827
Join date : 2008-08-02
Miestas : Japanese/Tokyo

Atgal į viršų Go down

Matchmaker Empty Re: Matchmaker

Rašyti  Radha Isharl Pen. 09 19, 2008 4:13 am

Ačiū štai ir pirma dalis, tik ji gana trumpa ir neįdomi, nes joje stengiausi paaiškinti kai Seulgi įsivėlė į šį versla ir pan. bet kitos tikrai bus įdomesnės.

1 Skyrius



Per tą laiką kai pasiekiau vonios kambarį, norėjau įspirti pati sau. Kodėl? Nes aš ką tik sutikau atimti Seulo vidurinės mokyklos kingka iš jo fanių... ar aš išsigandau tų varganų merginų?... PO GALAIS TAIP!

Aš spoksojau į save veidrodyje, tuomet gūžtelėjau pečiais žiūrėdama į savo atvaizdą. Gerai... Turiu nurimti. Turiu omenyje kaip sunku gali būti surasti Yunho merginą. Juk man pavyko supiršti keletą tikrai laimingų porelių, ar ne? Ir be to... jis pasiūlė supažindinti mane su Jae Joong... Jae Joong, Toho vidurinės mokyklos kingka, išrinktu pačiu gražiausiu vaikinu, už jį balsavo 87.6% iš visų Seulo vidurinių mokyklų merginų. *jausmingai atsidūsta* Jei jums to neužtenka, kad laikytumėte jį nepaprastai karštu, tuomet nebežinau ką dar jums pasakyti.

Yunho buvo teisus kai pasakė, kad aš pažystu daugybę žmonių... Lažinuosi, kad jūs pagalvojote, kad esu mokyklos queenka(1) ar kažkas panašaus, ar ne? Ahaha, NORĖČIAU! Mano tėčiui priklauso viena iš garsiausių kepyklų Seule kuri yra sujungta su nedidele kavinuke kurioje po pamokų susirenka daugybė žmonių. Savaitgaliais aš ten dirbdavau ir taip susipažinau su nemažai žmonių iš keleto vidurinių mokyklų.

...Jie vadina mane „Pyragaičių mergaite“.


*doot dit dat dat ding dang doooong* skamba mano telefonas.

Aš išsiėmiau jį iš savo kuprinės ir pridėjau prie ausies:
- Yobuseyo?(2)
- Ya, Seulgi, čia Junsu(3), kada kitas mano pasimatymas? Tu prižadėjai...

Gerai pauzė.

Aš pamiršau jums papasakoti kaip tapau piršle... Turiu galvoje nejau jūs nemanote, kad pauglei tai mmm.. TRUPUTĮ retas darbas?

Gerai, matote, Seulo vidurinėje mokykloje seniau vykdavo tiek daug dramų tarp vaikinų ir merginų.. laikai keitėsi ir... sakykim vaikinai nebėra tokie mieli kokie jie būdavo seniau... asmeniškai aš dėl to kaltinu išdidumą, nes ištikrūjų, aš esu sutikusi keletą vaikinų kurie atrodydavo šalti, tačiau širdyje jie būdavo nepaprastai mieli žmonės. Jie tiesiog apsimesdavo šaltais. Nesvarbu, taigi čia vyko visos tos dramos, ir žmonės draugaudavo su betkuo ir tada išsiskirdavo ir tai mane taip... taip... erzino! Dėl to mūsų mokyklos netgi nebegerbė... taigi aš QUEENKA SEULGI, apsiėmiau viską sutvarkyti!!!!.......

Ištikrūjų tai ne, viskas ką aš padariau, tai yra tai, kad supažindinau savo draugę Mira, kuri truputį depresavo nes jos vaikinas ją paliko, su kitu mano draugu Minsu ir jie įsimylėjo vienas kitą iš pirmo žvilgsnio. Ir kuo čia dėta aš, paklausit? Na, jie visada vienas su kitu taip šiltai bendravo, taigi žmonės pradėjo jiems pavydėti... ir staiga aš buvau bombarduota merginų prašančių supažinti jas su kokiu nors vaikinu.

Taigi! Po mokyklos aš nepriklausau jokiai sporto komandai.. aš taip pat nesu jokiame klube... ir nelankau jokių būrelių.

Vietoj to aš turiu nuosava piršlybos korporaciją. Po kelių mėnesių sunkaus darbo aš gavau naują titulą... titulą apie kurį svajoja visos merginos... Aš esu.... vienintelė... vienintelė... QUEENKA PIRŠLĖ BAE SEULGI!!! *Savo galvoje girdi plojančią auditoriją* Ačiū, ačiū, ačiū jums labai. Taigi nuo tada aš esu žinoma kaip piršlė.

....

Ir būsima queenka...


- O taip, palauk vieną minutę Junsu, leisk man pasitikrinti savo darbotvarkę – Aš atsakiau profesionaliai *flip flip flip flip*...*flip flip flip flip*. – O štai tau paskirtas pasimatymas su Jinyu, penktadienį 7:15, mes vis dar turime sugalvoti vieta, bet aš tau paskambinsiu vėliau, araso?(4)

- Araso – jis padėjo ragelį.

Aš pasitaisiau savo plaukus ir nutaisiau paslaptingą veido išraišką. Kažkurie galbūt palaikytų tai įsipareigojimu savo klasiokams, tačiau aš vadinu tai darbu... darbu... vardu meilė... sukurtu specialiai vieninteliai queenkai SeulGi!

......ir dėl to aš jaučiuosi kietai

=_=_=

Jae Joong's POV

Aš spoksojau į dvi mergina sėdinčias prieš mane ir Yoochun(5). Aš net neprisimenų jų vardų, tačiau jos kartoja manąjį kiekviename prakeiktame sakinyje. Aš apsimečiau, kad klausau kiekvieno tų mažųjų princesių žodžio, aš žinojau, kad jos giria mane kaip ir kiekvieną dieną mokykloje.

Aš įtraukiau cigaretės dūmą ir toliau nedraugiškai į jas spoksojau.

Yoochun sėdėjo atsilošias ir užsimerkias, tačiau jo lūpose žaidė pašaipi šypsena. Aš jį užmušiu kai viskas baiksis. Aš jam sakiau ne vieną kartą daugiau nepriimti jokių merginų maldavimų, bet jis atsakė, kad pralošė lažybas, o aš buvau prizas. Su***ti draugai. Naudojantys mane lažybose. Aš daugiau neleisiu tam atsitikti.

- Ya! Oppa,(6) ar tu klausaisi? – paklausė mergina viduryje. Kitos merginos spoksojo į mane meiliomis veido išraiškomis. Aš pasukau galva į kitą pusę ir pamačiau, kad kelios merginos iš kitos klubo pusės pradėjo šokti.

- Mes vakar iškepėme tau šiuos sausainius, - ji pasakė atkišdama man plastikinį maišelį su geltonu kaspinu ir lipduku su mano vardu apibrauktu širdele. Kaip miela . Jos šypsena buvo pilna vilties, ji buvo tik dar viena iš tų idiočių kurios kepdavo, rašydavo meilės laiškus ir atnešdavo man krūvas beverčio šlamšto besitikinčios, kad aš iš karto jas įsimylėsiu.

Aš perbraukiau ranka savo plaukus, po velnių tos merginos man žiauriai įkyrėjo.
- Oppaaa... – visos trys pasakė kartu
Aš atsistojau ir išėjau iš klubo.
- Atleiskite panelės – Yoochun pasakė besišypsodamas. – Baigėsi laikas, mes tarėmės tik dėl 30 minučių. – Yoochun atsistojo ir išsekė iš klubo paskui mane.

Kvailas Yoochun....
Prakeiktos merginos...

Paaiškinimai


(1) Queenka - gražiausia, populiariausia mokyklos mergina.
(2) Yobuseyo - alio
(3) Kim Junsu dar vadinamas Xiah yra dainininkas ir šokėjas iš grupės DBSK
(4) Araso - gerai.
(5) Park Yoochun dar vadinamas Micky yra dainininkas iš grupės DBSK
(6) Oppa - žodis naudojamas tik merginų, juo kreipemasi į vyresniuosius brolius, tačiau merginos dažnai juo vaidina ir įžymybes ar vyresnius vaikinus kurie joms patinka.
Radha Isharl
Radha Isharl
Naujokas

Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2008-09-18
Age : 31
Miestas : Rajastan, India

Atgal į viršų Go down

Matchmaker Empty Re: Matchmaker

Rašyti  Christie Allen Pen. 09 19, 2008 7:11 am

Geras ;D Man patikti ;>
Christie Allen
Christie Allen
Ketvirtakursis

Pranešimų skaičius : 827
Join date : 2008-08-02
Miestas : Japanese/Tokyo

Atgal į viršų Go down

Matchmaker Empty Re: Matchmaker

Rašyti  Keira Srylail Št. 10 04, 2008 3:33 pm

Nu gal aš čia konors nesuprantu,bet man tai čia biški beryšio...Nežinau nenoriu įžeisti tieiog man nepatinka ne mano skonio....O gal dėl to,kad čia visokie Čin čun čiang?Na nesupyk tiesiog čia mano nuomonė.... Mirktelėjimas
Keira Srylail
Keira Srylail
Darbuotojas

Pranešimų skaičius : 169
Join date : 2008-10-04

Atgal į viršų Go down

Matchmaker Empty Re: Matchmaker

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume