Dėmesio! Persikėlėme į www.durmstrang.omgforum.net laukiame visų tenai!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bonnie Wright

Go down

Bonnie Wright Empty Bonnie Wright

Rašyti  Bonnie Wright Pir. 10 20, 2008 8:10 am

1. Vardas: Bonnie Seaside
2. Pavarde: Wright
3. Amžius: 11 metų
4. Tautybe: Anglė
5. Šeima: mama- Bese Wright, tėtis- Ben Wright, brolis - Brec Wright
6. Koledžas: Klastūnynas
7. Kursas: Pirmas
8. Įpatingi bruožai: Turiu nuo pat gimimo randą ant pežio... Niekad nesidomėjau iš kur aš jį turiu, bet mano tėvai tokių randų neturi...
9. Gyvenamoji vieta: Didžioji Britanyja, Londonas, Klastuolių g. 13 namas.
10. Nemėgstamiausi dalykai: Grifai.
11. Mėgstamiausi dalykai: Tamsos Valdovas
12. Fobija: Vaikystė.... Negaliu apie ją galvot...
13. Garsiausias gimines žmogus: Bil Wright. Jis nužudė daugiau negu 100 žiobarų. Laimingas Puiku
14. Šeimos relikvija: Apyrankė kurioje išraižyta B Wright ir šalia dar išraižyta Klastuolių herbas. Jau 100 metų ši apyrankė eina iš kartos į kartą. Visos mūsų giminės pirmoji vardo raidė yra iš B raidės
15. Lazdele: 13 colių su fenikso plunksna ( paveldėta iš sėnelio Bril Wright )
16. Ūgis: metras šešesdešimt
17. Plauku spalva: Orandžini, geltoni
18. Akių spalva: Žydra
19. Galios: Šnipštūnas
20. Gyvenimas iki Hogvartso: Vaikystėje mane buvo pagrobe iš rytų atvykę burtininkai. Jie mane kankino... Laikė kaip ir kalėjime iš kurio nei burtais nei žioabariškai neimanoma buvo pabėgt. Kalėjau ten 3 metus... Galiausiai manyje atsirado galių kurių aš niekad neregėjau ( o juk augau su stipriais burtininkais ). Aš pradėjau šviest baltai ir staiga... Aš praradau samonę, bet kai atsibudau viskas buvo sprogę ir... NEBEBUVO MANO GIMINĖS APYRANKĖS! Aš supratau... Buvau užnuodyta juodosios magijos nuodais ir taip buvo pavogta apyrankė. Aš vis dar iki šiol neesu jos radusi...
21. Nuotrauka:
Bonnie Wright 8-59 [ ten aš darau broliui šukuoseną xD o tas M.A reiškia meton avline tai yra mūsų giminės parašas ]
Bonnie Wright
Bonnie Wright
Antrakursis

Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2008-10-19
Age : 30
Miestas : Kairas, Egiptas

http://hogvartsas777.forum777.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume